Wynajem sprzętu AV

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i wymogom współczesnego rynku, koncentrujemy się na wynajmie rozwiązań audiowizualnych oraz kompleksowej obsłudze multimedialnej wydarzeń o rozmaitym rozmiarze i charakterze - eventów, imprez biznesowych, klubowych, integracyjnych, konferencji, kongresów, targów, szkoleń i akcji promocyjnych/pokazów handlowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nadajemy poprzez wizualną obsługę w obszarze multimediów przyjazny charakter spotkaniom, na które Państwo nas zapraszają.

Doskonale wiemy, że każde wydarzenie biznesowe musi być zorganizowane perfekcyjnie. Każdy szczegół musi być dopracowany, aby całość dała oczekiwany efekt. Na specjalne życzenie klientów  koordynujemy dostawę sprzętu na imprezę, zajmujemy się jego montażem i konfiguracją. Jeśli wymagają tego okoliczności, to pozostajemy do dyspozycji przez cały czas trwania konferencji/seminarium/spotkania, eliminując w ten sposób ewentualne problemy ze sprzętem komputerowym, wyświetlaczami plazmowymi i projektorami. Zajmiemy się również demontażem wypożyczonego sprzętu.

Korzyści:

 • profesjonalna obsługa,
 • wsparcie techniczne na miejscu,
 • szybkość działania,
 • redukcja wydatków,
 • gwarancja sukcesu imprezy,

wynajem, wypożyczenia, av, projektory, monitory, lcd, plazmy, ekrany

Nie warto kupować drogiego sprzętu, który się szybko starzeje o wartości ponad 15 tys. zł, aby posłużył raz czy dwa razy do roku.

Spełniamy Państwa oczekiwania, oferując wynajem sprzętu AV w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo obsłużymy Państwa event (imprezę) lub konferencje i będziemy służyć pomocą przy instalacji, o ile zajdzie taka potrzeba. Oferowane urządzenia są nowe, w pełni sprawne i mimo najniższych cen na rynku - otrzymujecie Państwo produkt wysokiej jakości.

Wynajmujemy:

a także związane z tym:

 • materiały eksploatacyjne,
 • obsługa techniczna,
 • instalacja sprzętu,
 • dostawa i odbiór.

Zapewniamy, że nasza firma w krótkim terminie realizuje Państwa zamówienia.

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

Wypożyczenie odbywa sie w następujący sposób:

 1. Wysyłane jest do firmy Silesiasoft.com zamówienie na wypożyczenie (mailowo, pocztą), określające, kto jest wypożyczającym, jaki sprzęt będzie wypożyczany, na jaki okres czasu oraz, kto jest osobą upoważnioną do odbioru urządzeń.
 2. Sprzęt może zostać wydany osobie legitymującej się dokumentem stwierdzającym tożsamość.
 3. Podpisywana jest umowa o wynajem oraz protokół zdawczo-odbiorczy wraz z zobowiązaniem wypożyczajcego do pełnej odpowiedzialności za pobierany sprzęt.
 4. Minimalny termin wypożyczenia to 1 doba (24 godziny).
 5. Zwrot sprzętu musi się odbyć do ustalonej w umowie godziny.

© 2008-2019 SilesiaSoft
tel: 503 697 882, e-mail: biuro@silesiasoft.com