Realizacje

W dniu 21.01.2013 współorganizowaliśmy debatę w siedzibie Dziennika Zachodniego na temat: „Tereny poprzemysłowe. Cenne dziedzictwo czy niewykorzystane możliwości?”.


19 maja 2012r. nasze ekrany na turnieju golfa Silesia Business & Life PGA Poland Cup w Siemianowicach Ślaskich.


02 marca 2012r. współorganizowaliśmy event dla firmy Konica Mnolta.


3 lutego 2012r. organizowaliśmy event dla firmy  CFE POLSKA Sp. z o.o w hotelu Qubus w Katowicach.


19 października 2011r. współorganizowaliśmy otwarcie sklepu "Niespodzianka 2"  sieci Społem Powszechnej spółdzielni Sprzedawców w Sosnowcu.


W dniu 28 sierpnia 2011 byliśmy obecni na XVI Śląskiej Gali BCC, gdzie nasze ekrany min. służyły do projekcji materiałów reklamowych Grupy Gomłka. 


Urząd Miasta Katowice, prelekcja organizowana przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, zostało użyte nasze nagłośnienie oraz projektor.


W Pałacu Młodzieży w Katowicach otwarto wystawę dokumentująca działalność publiczną Krystyny Bochenek, która zginęła w katastrofie smoleńskiej. Na wystawie zdjęcia z życia Pani Krystyny były wyświetlane na naszych plazmach.


12 - 13 lutego organizowaliśmy event od strony technicznej dla TVN podczas corocznej imprezy TESTOSTERON w Katowickim Spodku.


W dniu 31.10.2011 została zorganizowana przez firmę TAO konferencja na temat "Centrum danych do zadań specjalnych" na której mozna było obejrzeć prezentację na jednym z naszych ekranów plazmowych 50".


Wsparliśmy parę imprez firmowych naszym sprzętem wizualnym firmę vivre events. Imprezy odbyły się m. in: w Warszawie oraz Wiśle.


W dniu 7 września 2010 jako podwykonawcy dokonaliśmy częściowej organizacji imprezy pod kontem wizyjnym dla firmy VIVRE EVENTS.


W dniu 28.05.2010 odbyła się konferencja zorganizowana przez Górnosląska Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., gdzie m.in. wyposażyliśmy sprzęt wizyjny jak i częściowo nagłaśniający imprezę.


14 maja 2010 miał miejsce kolejny udany event z naszym udziałem – użyczyliśmy ekrany LCD na rzecz finału konkursu wiedzy podatkowej Fiskus podpowiada - PIT 2009.
23-25 października 2009 r. w Sosnowcu podczas konwentu nasz LCD reklamował stoisko VIDEO GAMES LIVE - impreza miała się odbyć 16 listopada 2009 r. w Zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.

Dzięki współpracy z Dream Events udostępniliśmy 2 LCD, wpisaliśmy się czynnie w akcję edukacyjną poświęconą Fetal Alkohol Syndrom (FAS) i Fetal alkohol Effects (FAE) – zaburzeniom, jakie pojawiają się u dzieci, jako rezultat spożywania przez ciężarną matkę alkoholu. Alkohol powoduje więcej szkód w rozwijającym się płodzie niż inne substancje łącznie z marihuaną, heroiną i kokainą.


Wypożyczyliśmy ekran LCD dla Szafagra Events dla ich klienta Grupy Gomułka podczas XIV Śląskiej Gali Biznesu, która odbyła się w Promnicach pod hasłem "Pogoda na szczęście".
Przez dwa dni obsługiwaliśmy i wynajmowaliśmy sprzęt dla firmy logistycznej Seifert Logistics Polska. Wszystko odbyło się z Wojewódzkim Parku Wypoczynku i Kultury w Chorzowie podczas corocznych wyścigów Silesia Cup MTB.
W konferencji, która odbyła się w Rondzie Sztuki w Katowicach uczestniczyli również prezydenci takich miast, jak: Gliwic, Katowic oraz Zabrza. Zamontowaliśmy 3 projektory o mocach do 3000 tys. lumenów. Event odbył się bez żadnych problemów i usterek, więc można śmiało powiedzieć, że po raz kolejny sprostaliśmy zadaniu.

Jako firma podwykonawcza SilesiaSoft dokonaliśmy wypożyczyliśmy oraz obsługi eventu w lokalu "Oko Miasta" klub i restauracja w Katowicach, gdzie odbyła się jedna z bardziej prestiżowych imprez z udziałem takich gwiazd jak m.in. Melkart Ball z pierwszej edycji programu Mam talent .


17 kwietnia 2009r. jako jeden ze współorganizatorów konferencji tematycznej "Efektywnośc energetyczna w budynkach", firma SilesiaSoft wyposażyła  w nagłosnienie Park Technologiczny "Euro-Centum" w Katowicach.


© 2008-2019 SilesiaSoft
tel: 503 697 882, e-mail: biuro@silesiasoft.com