Projektowanie stron internetowych

Dziś już naprawdę nikogo nie trzeba przekonywać, że własna strona internetowa to prospket na dzień dobry.

Daj się odnaleźć co 4 Polakowi, który robi zakupy w internecie! Pozwól się znaleźć potencjalnym partnerom biznesowym - ponad 70% firm szuka usług i partnerów w interesach w internecie.

Nie musimy być specjalistami w każdej dziedzinie. Pomożemy Ci stworzyć odpowiednią dla Twoich potrzeb stronę internetową. Ma być uniwersalna i minimalistyczna? W porządku. A może potrzebujesz wielofunkcyjnej witryny zarabiającej na Ciebie, nawet wtedy gdy słodko śnisz o wakacjach na Hawajach? Wyręczymy Cię, a wszystko zgodnie z Twoimi wytycznymi, wskazówkami i w terminie! Pytaj, a udzielimy fachowej i wyczerpującej odpowiedzi.

Chcesz, by było lekko i nowocześnie, czysto i przejrzyście, czytelnie?  Witryny SilesiaSoft skupiają zmysły, są czytelne, świeże, z pomysłem, polotem i rozmysłem, tworzone ze smakiem estetycznym, nie drażnią odbiorcy. Działamy tak, aby wirtualny obraz nadawał kształt rzeczywistości.

Własna witryna internetowa to reklama non stop, to informacja i promocja Twoich usług / produktów / działalności przez 365 dni w roku przez 24 h na dobę. Poszerzymy pola działania Twojej firmy! Nasza strona internetowa to niezawodny i skuteczny przedstawiciel handlowy.  Wychodzimy naprzeciw każdemu klientowi, pukając do wirtualnych drzwi jego domu.

sesje, strona www, projektowanie stron

Nasza oferta

 • wizytówka www - strona internetowa składająca się z kilku podstron, mająca na celu zaprezentowanie najważniejszych informacji: opis firmy, opis działalności, oferta, dane kontaktowe, formularz zapytania ofertowego.
 • strona www - rozbudowana strona internetowa, szczegółowo prezentująca ofertę firmy. Strona wzbogacona o szereg dodatkowych modułów takich jak: katalog produktów, aktualności, wyszukiwarka, newsletter, panel klienta.
 • rozbudowany serwis www - portal internetowy świadczący określone usługi. Strona internetowa oparta na zaawansowanej aplikacji www. Obsługa wielu grup użytkowników, rejestracja, tworzenie kont, katalogowanie danych wprowadzanych przez internautów.
 • zarządzanie treścią strony - (CMS - Content Management System) - każdy realizowany przez nas projekt wyposażony jest w panel umożliwiający właścicielowi stony aktualizację jej treści. Proste w obsłudze narzędzie nie wymaga od użytkownika żadnych umiejętności programistycznych. Szybkie i proste w obsłudze oprogramowanie CMS umożliwia samodzielną aktualizację treści, zdjęć, menu. Dzięki aplikacji CMS Twoja strona będzie zawsze aktualna.

Etapy tworzenia strony internetowej

 1. Gruntowne zapoznanie się z działalnością firmy
 2. Zebranie informacji dotyczących branży firmy
 3. Opracowanie strategii strony internetowej
 4. Stworzenie makiety strony internetowej
 5. Zaprojektowanie layoutu oraz szaty graficznej strony www
 6. Stworzenie skryptów umożliwiających zarządzanie stroną www (CMS)
 7. Instalacja strony internetowej na serwerze klienta

Technologia WWW

 • HTML (HyperText Markup Language) - podstawowy język umożliwiający osadzenie strony www w przeglądarce.
 • CSS (Cascading Style Sheets) - Arkusz stylów CSS to lista dyrektyw (tzw. reguł) ustalających w jaki sposób ma zostać wyświetlana przez przeglądarkę internetową zawartość wybranego elementu (lub elementów) HTML.
 • JavaScript - skrypty wykonywane po stronie przeglądarki internetowej. Skrypty służą najczęściej do zapewnienia interaktywności strony www poprzez reagowanie na zdarzenia wywoływane przez internautę.
 • XML (Extensible Markup Language) - to uniwersalny język formalny przeznaczony do reprezentowania różnych danych w ustrukturalizowany sposób. XML jest niezależny od platformy, co umożliwia łatwą wymianę dokumentów pomiędzy różnymi systemami.
 • Ajax (Asynchronous JavaScript and XML) - technika tworzenia aplikacji internetowych, w której interakcja użytkownika z serwerem odbywa się bez przeładowywania całej strony www.
 • PHP (Personal Home Page) - obiektowy, skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania dynamicznych stron internetowych. PHP stosuje się do przetwarzania skryptów po stronie serwera WWW.
 • MySQL - najpopularniejszy silnik bazo danowy stosowany przy budowie aplikacji internetowych. MySQL to wolnodostępny system zarządzania relacyjnymi bazami danych.

zobacz nasze realizacje


© 2008-2019 SilesiaSoft
tel: 503 697 882, e-mail: biuro@silesiasoft.com