Firma

Budując nasz wizerunek, zadbaliśmy o to, aby miał on trwałe i solidne fundamenty. Dlatego też ludzie, którzy tworzą SilesiaSoft to nie tylko wyspecjalizowana, wciąż doskonaląca się kadra ze świeżym spojrzeniem i nieszablonowymi rozwiązaniami, ale są to również ludzie, którzy potrafią i chcą ze sobą współpracować, co niewątpliwie stanowi gwarancję skuteczności.

Elastyczność i kreatywność zespołu pozwalają dopasować nasze rozwiązania do indywidualnych oczekiwań klientów, bowiem  - co istotne - pieczołowicie dbamy, by graficzna strona projektu była zgodna z wymogami architektury informacyjnej i regułami identyfikacji wizualnej każdego zleceniodawcy.

Misja

Wszystko można robić lepiej, niż robi się dzisiaj (H. Ford)

Kto stawia na sprawdzone, funkcjonalne i skuteczne rozwiązania, ceni sobie zaangażowanie oraz twórczą inwencję, ten z pewnością zainteresuje się naszą ofertą. Uczymy się każdego dnia, ustawicznie korzystamy z wymiany doświadczeń, spotkań z Państwem, budujemy konstruktywne wnioski z korzyścią dla naszych klientów - z ambicją realizujemy zadania. Nie boimy się nowych zadań, stawiamy na rozwój i poszerzanie naszych możliwości.

Śledzimy nowinki i wdrażamy je w życie, świadomie budując Państwa sukces. Uważnie obserwujemy rozwój nowych technologii i wdrażamy je w swoich projektach. Nie zapominamy o standardach. Jesteśmy solidni i terminowi, a w zakresie naszej oferty mieszczą się również: wynajem sprzętu oraz obsługa eventów bezpośrednio z tym powiązana. Zatem świadomie korzystamy z sieci i jej bogactwa, pomagając Państwu w wyborze właściwych rozwiązań w biznesie, edukacji, szkoleniach, imprezach itp. 

Przy wizualizacji projektów szczególny nacisk kładziemy na optymalne zaprojektowanie wymaganej infrastruktury informatycznej oraz zapewnienia wysokiego standardu opieki posprzedażowej/pousługowej. Dlatego też niekwestionowaną miarą naszego powodzenia jest działanie wciąż żywych konstruktów, co przekłada się na autentyczne poczucie zadowolenia klientów, stymulowane przez gruntowną znajomość branży.

Zapraszamy do współpracy!


© 2008-2019 SilesiaSoft
tel: 503 697 882, e-mail: biuro@silesiasoft.com